spgruszow@wp.pl 14 642 39 39

Aktualności

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ CHŁOPAKA !

04 października, 2023

W poniedziałek 2 października 2023 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy ,,Dzień chłopaka”. Tego dnia z radością świętowały wszystkie dzieci. Podczas zabawy ogólnej zostały przeprowadzone liczne konkurencje, takie jak: „Próba odwagi” – czyli taniec chłopców z dziewczynkami; ,,Próba powagi” – w czasie, której dziewczynki rozśmieszały chłopców wykonując różne miny; ,,Próba wytrzymałości” – wykonywanie ćwiczeń zaproponowanych przez koleżanki; ,,Próba mądrości” – rozpoznawanie marek samochodów osobowych oraz Quiz pt. ,,Wiem jak się zachować”.
Wszystkie dziewczynki bardzo gorąco dopingowały swoich kolegów, pamiętały też o życzeniach i zaśpiewały chłopcom ,,Sto lat”. Nie zabrakło również ulubionych zabaw tanecznych. Nagrodą dla wszystkich dzieci były słodkie upominki, za które dziękujemy naszym Mamusiom. Na zakończenie chłopcy otrzymali medale ,,Super Chłopaka” i zostali zaproszeni do pamiątkowych zdjęć.
Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Młodzi panowie tego dnia spisali się na medal, a uroczystość w doskonały sposób posłużyła dalszemu poznaniu i zintegrowaniu obu grup.

Opracowanie p. Jadwiga Tabor