22 maja w Zespole Szkół im. K.K. Baczyńskiego podczas Dnia Otwartego odbyło się uroczyste rozdanie nagród i dyplomów laureatom Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie reprezentujący szkoły powiatu dąbrowskiego, nauczyciele oraz zaproszeni goście.
Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły zostały laureatkami konkursu. Amelia Sadko zdobyła I miejsce, wykazując się wysokim poziomem znajomości języka niemieckiego. Anna Sztyler zajęła IV miejsce, również osiągając znakomity wynik.
Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody za swoje osiągnięcia i zaangażowanie w naukę języka niemieckiego.
Serdecznie gratulujemy uczennicom osiągniętego sukcesu!







