spgruszow@wp.pl 14 642 39 39

Aktualności

Stypendium Burmistrza

19 maja, 2026

Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej informuje, iż do 12 czerwca 2026 r. można składać wnioski o stypendium dla uczniów wyróżniających się wysokimi osiągnięciami.

O Stypendium Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej mogą ubiegać się uczniowie szkół z terenu Gminy Dąbrowa Tarnowska. Jest ono przyznawane za zdobycie tytułu laureata lub finalisty w konkursach przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty, za osiągnięcia sportowe, artystyczne lub w konkursach o zasięgu co najmniej wojewódzkim. Osiągnięcia powinny być uzyskane w bieżącym roku szkolnym 2025/2026.

Wnioski mogą być składane przez:

– rodziców/opiekunów prawnych

Do wniosku należy załączyć:

1) zaświadczenie dyrektora szkoły o uczęszczaniu do szkoły znajdującej się na terenie Gminy Dąbrowa Tarnowska;

2) kserokopie dokumentów potwierdzających zdobycie osiągnięć upoważniających do przyznania stypendium.

Wnioski o przyznanie Stypendium Burmistrza należy składać w Centrum Usług Wspólnych w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Sportowej 4 do 12.06.2026 r. w godz. 9.00 – 14.00.

Szczegółowe informacje można uzyskać w załączonych dokumentach lub pod numerem telefonu 14 6554224 w godzinach 7:30 – 15:30.

Regulamin

WNIOSEK-O-PRZYZNANIE-STYPENDIUM-BURMISTRZA

WNIOSEK-O-PRZYZNANIE-STYPENDIUM-BURMISTRZA