spgruszow@wp.pl 14 642 39 39

Aktualności

Ognisko integracyjne w jesiennej scenerii

30 września, 2022

We wtorkowe popołudnie uczniowie klas IV i V spotkali się wraz z rodzicami i wychowawcami przy wspólnym pieczeniu ziemniaków i kiełbasek na ognisku.

Było radośnie i głośno, humor dopisywał wszystkim bez wyjątku! Zawody sportowe, gry i zabawy integracyjne sprawiły, że ten dzień upłynął bardzo szybko. Wyjątkowym zainteresowaniem i zaangażowaniem dzieci cieszyły się zadania wymagające kreatywności. Należało do nich przygotowanie z naturalnych materiałów „Pani Jesieni” oraz ułożenie opowiadań z jesiennym wątkiem na podstawie wylosowanych tematycznych kart. Nie było łatwo wybrać najlepszych, ponieważ wszystkie drużyny wykazały się niezwykłą pomysłowością.

Radosnym akcentem ogniska była nauka i wspólne śpiewanie piosenki „Płonie ognisko w lesie”. Uczniowie udowodnili, że nie tylko potrafią śpiewać pięknie chórem, ale również w kanonie.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za ich obecność i pomoc w przygotowaniu imprezy plenerowej. Wyborna kuchnia, mnóstwo atrakcji oraz ładna pogoda sprawiły, że każdy dobrze się bawił.

 

Opracowała: p. Barbara Kogut