spgruszow@wp.pl 14 642 39 39

Aktualności

Niech żyje bal!

29 stycznia, 2023

„Jest karnawał, więc tańczmy,
niech bal wesołością nas przenika.
Czas szaleństwa i zabaw nadszedł,
w uszach nieustannie brzmi muzyka”

Po długim i pracowitym I semestrze nauki przyszedł czas na zasłużoną zabawę. Odpowiedzią na potrzebę oderwania się uczniów od wytężonej pracy był zorganizowany w naszej szkole 25 stycznia bal karnawałowy. Opiekun Samorządu Uczniowskiego wraz z wychowawcami zadbali o to, aby uczniowie choć na chwilę mogli zapomnieć o szkolnych obowiązkach i oddać się tanecznym szaleństwom.

Ten wyjątkowy dzień był doskonałą okazją do spotkania i integracji całej społeczności szkolnej. W organizację tego wydarzenia zaangażowani byli bowiem nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale również rodzice, którzy chętnie włączyli się w zabawę i zadbali o poczęstunek w poszczególnych klasach.

Bal zorganizowano dla dwóch grup wiekowych. Jako pierwsi bawili się uczniowie klas młodszych zachwycając barwnymi i pomysłowymi przebraniami karnawałowymi, wieczorem natomiast tanecznym pląsom oddały się klasy starsze. Chętne i liczne uczestnictwo dzieci i młodzieży w tańcach, zabawach i korowodach na szkolnych korytarzach świadczy o tym, że impreza była udana i na długo pozostanie miłym wspomnieniem w pamięci.

Opracowała: p. Barbara Kogut