27 maja odbył się KONKURS PRZYRODNICZY ODKRYWAM – WIEM – DZIAŁAM dla uczniów klas czwartych z terenu powiatu Dąbrowa Tarnowska organizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Bohaterów Powiśla Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej pod patronatem starosty powiatu Lesława Wieczorka oraz burmistrza Krzysztofa Kaczmarskiego.
Konkurs plastyczny polegał na wykonaniu zabawki z materiałów przeznaczonych do recyklingu. W tej części konkursu wzięło udział 18 uczniów. Miło nam poinformować, iż praca naszej uczennicy z klasy 4, Izabeli Górczak, została doceniona w postaci przyznanego I miejsca.
Gratulujemy odniesionego sukcesu!





