21 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Mistrz Ortografii”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Naszą placówkę reprezentowali uczniowie: Zuzanna Wójcik, Magdalena Dynak, Miłosz Ptak oraz Karol Urban.
Młodzi mistrzowie ortografii wykazali się doskonałą znajomością zasad pisowni, a ich zaangażowanie i świetne przygotowanie przyniosły wspaniałe efekty. W konkursie zespołowym uczennice klasy VI, Zuzanna Wójcik i Magdalena Dynak, zdobyly I miejsce, pokonując pozostałe drużyny.
Sukcesy odnieśli również indywidualnie – Zuzanna Wójcik wywalczyła III miejsce, a Karol Urban otrzymał wyróżnienie za bardzo dobry wynik.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów oraz niegasnącej pasji do języka polskiego!
Opracowanie p. Ewelina Watroba











