3 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Rodziny. Wydarzenie zgromadziło dzieci, rodziców oraz innych członków rodzin, którzy wspólnie uczestniczyli w grach i zabawach integracyjnych.
Wśród atrakcji tego dnia znalazły się rzuty i kopnięcia do celu, chodzenie po naciągnietej linie, slalom na piłkach 'kangur’, gra zespołowa 'kocykówka’ oraz mecze międzypokoleniowe w siatkówkę.
Nie zabraklo również dmuchańca, malowania twarzy oraz plecienia kolorowych warkoczyków przez nauczycieli.
Najmłodsi chętnie korzystali z atrakcji przygotowanych przez OSP w Gruszowie Wielkim. Wśród nich znalazł się tor przeszkód, zakładanie ubrań bojowych oraz przeprowadzanie sztucznego oddychania na fantomie. Dodatkowo, w tym gorącym dniu dużo uciechy sprawiły wszystkim krótkie, orzeźwiające prysznice wężem strażackim.
W trakcie pikniku gościliśmy również Radnego Powiatu Dąbrowskiego p. Jacka Ryczka, który uatrakcyjnił ten dzień organizując dzieciom przejażdżki bryczką po okolicy.
Dopełnieniem imprezy była mała gastronomia, a w niej popcorn, frytki, wata cukrowa, gofry i pieczone kiełbaski.
Dziękujemy OSP w Gruszowie Wielkim za pomoc przy organizacji pikniku, panu Radnemu Jackowi Ryczkowi za ofiarność i dyspozycyjność oraz rodzicom, którzy chętnie stawili się do pomocy i zadbali o atrakcje kulinarne w tym dniu.
Opracowanie p. Barbara Kogut
































