Dzień Matki to chyba jedno z najpiękniejszych świąt w ciągu całego roku, wypełnione kwiatami , życzeniami i upominkami. Święto to jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości.
Przedszkolaki chciały uczcić to piękne święto w sposób szczególny, dlatego 25 maja zaprosiły swoje Mamy do przedszkola, na uroczystość przygotowaną specjalnie dla Nich. Korytarz szkolny stał się sceną, na której, w podziękowaniu za trud wychowania, okazaną miłość i troskę, dzieci z przejęciem recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Tak prosto z serca i szczerze, opowiedziały o swojej miłości do Mam. Po występach Mamusie otrzymały od swoich pociech prezenty, wiele uścisków i buziaków a następnie zostały zaproszone do sali na słodki poczęstunek.
Wszystkim Mamom z okazji Ich święta życzymy : słońca, szczęścia, wielu powodów do codziennych radości i dumy ze swoich dzieci. Niech spełnią się wasze marzenia!
Opracowanie p. Jadwiga Tabor


























